O nas

transport

NZT Przeprowadzki to firma, która oferuje profesjonalne oraz bezpieczne usługi transportowe w obrębie Warszawy i okolicach (Ochota, Mokotów, Praga, Targówek, Żoliborz, Wilanów, Piaseczno, Zielonka) oraz na terenie całej Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-przeprowadzkowej. Zdobyliśmy je, realizując różnorodne usługi transportowe tj. przeprowadzki mieszkań, biur, firm, opróżnianie mieszkań i piwnic, a także w transport cennych przedmiotów (obrazy, pianina).

Korzystając, z naszych usług klient ma pewność, że przeprowadzka odbędzie się sprawnie, dokładnie oraz przede wszystkim bezpiecznie!

Klienci, korzystający z naszej pomocy-to klienci, którzy potrzebują sprawnego i starannego przewozu swojego dobytku: studenci, wynajmujący nowe mieszkanie; firmy, zmieniające siedzibę; artyści z wielkogabarytowymi instrumentami; osoby potrzebujące dostarczyć sprzęt i meble w określone miejsce. Klient odgrywa kluczową rolę w naszej firmie!

Każdy klient docenia nas za szybką realizację zleceń, rzetelność, bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę. Główną cechą firmy jest dobrze wyszkolony personel, stojący za setkami przeprowadzek. Dlatego podejmujemy się realizacji zleceń o każdym stopniu trudności. Zapewniamy najwyższy poziom realizacji naszych usług oraz oferujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny.

Powierzając nam przeprowadzkę mieszkania lub transport dobytku masz pewność, że usługa będzie wykonana solidnie i bezpiecznie! Z nami zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze! Zapewniamy doświadczoną i sprawną ekipę, której priorytetem jest zadbanie o bezpieczeństwo przewożonego dobytku i szybkość realizacji zlecenia.

Jako fachowcy zawsze dbamy o zadowolenie klienta! Dlatego gwarantujemy Ci wniesienie transportowanych rzeczy, montaż oraz ustawienie mebli według Twoich zaleceń. Kompleksowe zabezpieczenie transportowanych przedmiotów, tak aby nic nie uległo zniszczeniu podczas transportu.

NZT Przeprowadzki to profesjonalna firma transportowo-przeprowadzkowa, która szanuje czas i komfort klienta! Jeśli szukasz doświadczonej firmy przeprowadzkowej, która zapewni Ci najwyższą jakość usługi oraz kompleksowe zabezpieczenie mienia, dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu oraz indywidualnej, bezpłatnej wyceny zlecenia!